Kamila Magálová Choroba

Kamila Magálová Choroba
Kamila Magálová Choroba

Kamila Magálová Choroba | Z okazji swoich siedemdziesiątych urodzin aktorka Kamila Magálová, córka słynnego dyrygenta Ladislava Slováka i jednego z naszych najlepszych wykonawców, kończy siedemdziesiąt jeden lat. Pomimo tego, że ciągle ma uśmiech na twarzy i jest w przyjemnym humorze, od najmłodszych lat nie miała uprzywilejowanego wychowania.

Popadła w głęboki stan nieświadomości i była na skraju omdlenia! Kamila Magálová (65 l.), aktorka, w ostatnich latach wzięła sobie więcej wolnego czasu. Negatywny wpływ na jej zdrowie miał stres w pracy iw domu. Jak opisała nam to artystka, była o krok od utraty życia.

Choroba, śpiączka, operacja, kochanek, niewierność, rozwód, rozłam z córką i stres w pracy to wszystko możliwości. W ostatnich latach aktorka Kamila Magálová musiała poradzić sobie z wieloma trudnymi sytuacjami. Odbiło się to na jej zdrowiu fizycznym i psychicznym. Magálová została przyjęta do szpitala na okres trzech lat około trzech lat temu.

Pozornie rutynowa diagnoza – kamienie nerkowe – spowodowała zatrucie krwi, w wyniku czego zapadła w trzydniową śpiączkę. Co gorsza, podczas zabiegu intubacji lekarze przypadkowo uszkodzili jej krtań. W rezultacie musiał przejść kolejną operację.

Kamila Magálová (68), aktorka grająca Boga w filmie Pocałuj jak Bóg, przeżyła bardzo trudny rozwód ze swoim ówczesnym mężem Slavomrem (67), z którym była zamężna ponad czterdzieści lat, siedem lat temu. Dziś sytuacja rodziny się powtarza, ale tym razem, niestety, z ich dzieckiem jako ofiarą.

Kamila Magálová Choroba

Kamila Magálová ma dwoje dzieci ze swoim byłym mężem Slavomrem Magálem: Danielę, córkę i Martina, chłopca, którzy mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Dopiero niedawno słowacka aktorka ujawniła, jak jej były mąż obraził ją podczas rozwodu w 2012 roku i obwinił ją o rozpad ich wieloletniego małżeństwa.

„Kiedy się rozwiodłem, zajęło mi to cztery lata i miałem kryzys nerkowy, co wymagało wyjazdu na pogotowie. Niektórzy uważają, że nerki są analogiczne do romantycznych związków. To coś, z czym nigdy wcześniej nie miałem problemu” W ówczesnej telewizji czeskiej aktorka podzieliła się swoimi przemyśleniami i odczuciami na temat sytuacji. Według doniesień zapadła nawet w śpiączkę na trzy dni.

Kamila Magálová (68 l.) przeżywa obecnie straszny okres w swoim życiu. Jej nastolatka przechodzi to samo, co siedem lat temu z własnym synem. Po ponad czterech dekadach małżeństwa aktorka złożyła wniosek o rozwód ze swoim małżonkiem Slavomrem (67). Ciężki rozwód w połączeniu z problemami zdrowotnymi spowodował, że aktorka była wielokrotnie przyjmowana do szpitala.

Rozwód nigdy nie jest łatwy dla nikogo, ale szczególnie trudne było dla nich przejście. Były mąż Kamila próbował wraz z tabloidowymi mediami zrzucić odpowiedzialność za rozwód również na jego barki. W pojeździe dziennikarze zobaczyli, jak całuje swojego kolegę aktorskiego Mariána Geiberga (62), który prowadził.

„Rzucił się we mnie, ponieważ siedziałem wtedy w samochodzie z kolegą, powiedział. Uściskaliśmy się i pocałowaliśmy na pożegnanie. Powiedział, że jestem źródłem problemu. lata temu, a on ją zapamiętał „Według portalu Plus, aktorka ujawniła swoją tożsamość w ONE DAY.

Kamila Magálová Choroba
Kamila Magálová Choroba

Reply

You cannot copy content of this page