Daniel Duniak Wiek

Daniel Duniak Wiek
Daniel Duniak Wiek

Daniel Duniak Wiek | Daniel Duniak i Anna Dereszowska od kilku lat tworzą piękną parę i nadal to robią. Mężczyzna jest cztery lata młodszy od aktorki i oboje mają po trzydzieści kilka lat. Fotograf na co dzień jest zatrudniony w jednej z największych korporacji na świecie.

Niestety dla nas para jest rzadko widywana publicznie, co rozczarowuje nas jako fanów. Niestety nie udostępnia również zdjęć, które zostały przesłane w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram. Jednak nie zawsze tak jest.

Para jest dość opiekuńcza w kwestii swojej prywatności. Nie robią wielkiej sprawy ze swojego związku. Kilka lat temu Anna Dereszowska i Daniel Duniak spotkali się na wakacjach w Europie. Od tego czasu nawiązali długotrwałą i przyjemną współpracę. W jednym z wywiadów Anna Dereszowska stwierdziła, że ​​miała wrażenie, iż była starsza niż w rzeczywistości, kiedy wchodziła w związek.

Mimo że różnica wieku wynosi tylko cztery lata, dla aktorki była to różnica. Stanowisko to ostatecznie przejął Daniem, który zyskał na znaczeniu jako twarz publiczna i lider tzw. ruchu samorozwojowego. Choć aktorka przyznaje, że obawia się tej decyzji, ostatecznie zdecydowała się na to. Była zachwycona, że ​​dała mu pałeczkę priorytetową. To była dla niej znacząca zmiana w środku.

Daniel Duniak Wiek
Daniel Duniak Wiek

Jak w przypadku każdego innego małżeństwa, przejdą zarówno okresy szczęścia, jak i trudności. Jednak nie tylko są w stanie wzmocnić swoją przyjaźń. Mieli też wspólnego syna.

Ponadto aktorka jest matką nastoletniej dziewczyny z jej poprzedniego związku z Piotrem Grabowskim. Podróżowanie to coś, co lubią robić Anna Dereszowska i jej partner Daniel Duniak. Chcą nie tylko spędzić urlop za granicą, ale także odwiedzić Polskę. Zakochani w naturalnym pięknie Mazur.

Anna Dereszowska i jej partner Daniel Duniak czekają na narodziny trzeciego dziecka, które będzie ich trzecim wspólnym dzieckiem. Para woli nie chodzić do salonów i nie publikuje razem wielu zdjęć w mediach społecznościowych. Co wiemy o mężczyźnie, którego wybrała aktorka?

Drugie dziecko jest w drodze dla Anny Dereszowskiej i Daniela Duniaka, którzy spodziewają się pierwszego dziecka. Ponadto aktorka ma dziecko z poprzedniego związku, a jej obecny małżonek okazał się doskonałym ojczymem.

Podczas wakacji w 2014 roku aktorka i specjalista ds. Marketingu poznały się. Mniej więcej rok później powitali na świecie syna. Dereszowska i Duniak rozpoczęli poradnictwo u terapeuty w zeszłym roku. “To jest nam potrzebne, biorąc pod uwagę gorączkowe tempo naszego życia” – powiedziała o serialu aktorka w “Dzień dobry TVN”.

Daniel Duniak Wiek
Daniel Duniak Wiek